Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

1) Proszę o modlitwę za życie Joanny, jest w stanie krytycznym. (prosi Wioletta)

2) Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej, żeby siły wróciły i apetyt nowe leki żeby pomogły oraz Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Alicji i zdrowie dla całej rodziny, a także o przemianę serca Jolanty i Marka (prosi Dorota)

3) Św. Józefie za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o nawrócenie mojego męża Piotra, aby zszedł z drogi grzechu. Uratuj nasze małżeństwo od rozpadu. Uwolnij Piotra od zniewolenia chorej relacji jaką utrzymuje z inna kobietą. Odnów naszą wzajemną miłość małżeńską aby już nigdy mój mąż nie budował na innym fundamencie niż Jezus Chrystus. (prosi Iwona)

4) Proszę o modlitwę za siostrę i jej męża o upragnione potomstwo dla nich (prosi Aga)

5) Proszę o modlitwę w mojej intencji aby problemy osobiste rozwiazaly się, żeby mogła wrócić do angażowania się we wspólnocie parafialnej bardzo mi tego brakuje (prosi Marta) 

6) Przez Serce Maryi i św Józefa za wstawiennictwem św o. Pio prosze o uzdrowienie chorych oczu i serca mojej mamy Danuty, o zmniejszenie bólu fizycznego kregosłupa, proszę o dar radości i optymizmu dla niej (prosi Wiesia)

7) św. Józefie prosimy cię o szczęśliwą operacje i powrót do zdrowia dla ks. Huberta (prosi brat Gerard)

8) O nawrócenie i przemianę życia. (prosi Iwona)

9) W intencjach Joanny (prosi Joanna)

10) W intencjach Zbigniewa (prosi Zbigniew)

11) Proszę o rozwiązanie sprawy z Radkiem. O spokój serca. (prosi Paulina)

12) O usunięcie wszystkich przeszkód do wykonywania powołania. We wszystkich intencjach serca. (prosi Aneta)

13) O powrót do zdrowia dla Danuty. O bezpieczeństwo i błogosławieństwo Boże w naszych przedsięwzieciach dla dzieci. O dobrą pracę i dobrą żonę dla syna. 

14) Bardzo proszę o modlitwę za Małgosię o opiekę nad nią Mamy Maryi w czasie zdawania matury, aby Duch Święty obdarzył ją potrzebnymi łaskimi podczas zdawania matury, aby Miłosierny Jezus zatroszczył się o nią w czasie matur. (prosi Daria)

15) Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w pewnej sprawie. (prosi Adam)

16) Proszę o powrót do zdrowia mojego taty Stanisława Szwaja. Wybudzenie ze śpiączki farmakologicznej i powrót do pełni sił. (prosi Stanisław)

17) O znalezienie dobrej pracy w zawodzie o dobre szczęśliwe małżeństwo (prosi Aga)

18) W intencji odnalezienia miłości, wspaniałego chłopaka - przyszłego męża, z którym założę rodzinę Bogiem silną. (prosi Ewelina)

19) W intencjach Joanny (prosi Joanna)

20) Proszę o modlitwę o potrzebne łaski w cieżkiej chorobie dla Szymona oraz o nawrócenie Natalii. (prosi Ludwika)

21) Błagam o nawrócenie i opamiętanie dla Janusza, aby Pan przywrócił mu wzrok i nieustannie wzbudzał w jego ojcowskim sercu pragnienie relacji z synem. (prosi Matka)

22) Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. (prosi Barbara)

23) Prośba o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, nawrócenie męża i powrót jego do domu (prosi Dorota)

24) Proszę o modlitwę za alkoholika o to aby Pan Jezus dal mu siły wyjść z tego nałogu oraz aby znalazł prace. (prosi Żona)

25) O znalezienie dobrej pracy w zawodzie (prosi Agata)

26) Proszę o szczęśliwy poród i zdrowie dla mnie i synka, oraz o pomyślny dla mnie wyrok w sądzie apelacyjnym. (prosi Czciciel)

27) Święty Józefie! Ratuj Jakuba, Kacpra i Oliwera przed poprawczakiem. (prosi Regina)

28) Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego narzeczonego Łukasza, aby w Jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo pokochać mnie i wrócił do mnie zgodnie z wolą Pana Boga. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia, zrozumienia i miłości miedzy nami. O uzdrowienie naszych ran przeszłości miłością. Aby nasze cierpienie nie prowadziło do rozłamu ale niech spowoduje cud pojednania. Aby dał nam szansę na powrót do siebie i zawarcie sakramentu małżeństwa który planowaliśmy. Za Maję proszę o jej oddalenie od naszego związku, by Jezus postawił na jej drodze mężczyznę z którym zawrze sakramentalny związek małżeński. Modlę się, żeby się wyleczył z nałogów razem z Bartkiem. Aby nasz problem materialny i mieszkaniowy się rozwiązał. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie mojej siostry Angelki, o zdrowego chłopczyka. Proszę o modlitwę również za moją drugą siostrę Agnieszkę, żeby zdała wszystkie egzaminy, za jej zdrowie. Proszę o modlitwę za zdrowie moich Rodziców i najbliższych. (prosi Andrea)

29) Św. Józefie weź w opiekę moje małżeństwo, które przechodzi kryzys, wyproś łaskę wzajemnej miłości, uświęcaj mojego męża na głowę rodziny,chroń go od złego, uproś łaskę przemiany naszych serc, uczyń z nas piękną rodzinę. (prosi Monika)